Ogłoszenie o pracę na stanowisku higienistki stomatologicznej.


Czy zastanawiasz się czasem, kto właściwie stoi za tym nieskazitelnym, zdrowym i pięknym uśmiechem, który prezentujesz po zabiegach higienizacyjnych i zakończonym leczeniu w gabinecie stomatologicznym? Pracuje na to cały zespół stomatologiczny, w tym higienistka stomatologiczna, niezastąpione ogniwo w profesjonalnej opiece stomatologicznej. Higienistka stomatologiczna jest kluczową osobą w profilaktyce zdrowia jamy ustnej i zadbaniu o prawidłową higienę jamy ustnej i trwałość efektów leczenia. W tym artykule, pod tytułem „Higienistka Stomatologiczna praca”, dowiesz się więcej o zawodzie higienistki , a także przedstawimy Ci szczegóły zawarte w aktualnej nowej ofercie pracy w PrecisDENT – Centrum Implantologii Stomatologicznej.

Higienistka stomatologiczna praca. Świetna atmosfera w zespole stomatologicznym

Kim jest higienistka stomatologiczna?

Higienistka stomatologiczna powinna odgrywać kluczową rolę w pracy zespołu dentystycznego, w takim miejscu jak nowoczesna klinika stomatologiczna. Higienistki stomatologiczne przygotowują pacjentów do leczenia w warunkach czystości – bez płytki bakteryjnej i kamienia nazębnego, bez stanu zapalnego dziąseł, w tym ciążowego zapalenia dziąseł. Zabezpieczają również zdrowie jamy ustnej pacjentów, dbając o trwałość efektów leczenia oraz zdrowe zęby i dziąsła.

Higienistka stomatologiczna to prawdziwy profesjonalista i ekspert od higieny jamy ustnej, który koncentruje się na zapobieganiu chorobom jamy ustnej i utrzymaniu zdrowia zębów. To właśnie higienistki stomatologiczne, są najlepszymi specjalistami w wykonywaniu rutynowego czyszczenie zębów, czyli profesjonalnej higienizacji jamy ustnej. Uprawnienia higienistki stomatologicznej obejmują rónież edukację pacjentów na temat prawidłowej higieny jamy ustnej. Doświadczone higienistki stomatologiczne, poza samodzielnym wykonywaniem zabiegów profilkatycznych, przeprowadzają także wstępny przegląd podczas zabiegu oczyszczania zębów.

Higienistka stomatologiczna posiada więc większe uprawnienia niż asystentka stomatologiczna. Jest bardzo ważnym członkiem zespołu stomatologicznego, który jest niezbędny dla utrzymania zdrowia jamy ustnej pacjentów. Praca ta jest jednocześnie wymagająca, jak i satysfakcjonująca, dająca możliwość bezpośredniego wpływu na zdrowie pacjentów poprzez samodzielne wykonywanie zabiegów.

Na co zwraca uwagę klinika stomatologiczna chcąca zatrudnić higienistkę stomatologiczną?

Czy wpisywałaś już słowa Higienistka Stomatologiczna praca? Zainteresowani kandydaci powinni być osobami odpowiedzialnymi, zorientowanymi na szczegóły, empatycznymi i zainteresowanymi aktualizowaniem wiedzy i dalszą nauką o zdrowiu jamy ustnej. Zadanie to wymaga również umiejętności komunikacji i relacji międzyludzkich, ponieważ higienistki stomatologiczne często są pierwszymi osobami, z którymi pacjenci mają kontakt podczas wizyty w centrum medycznym, jakim jest gabinet stomatologiczny.

Higienistki stomatologiczne w recepcji PrecisDENT Centrum Implantologii i Stomatologii Mikroskopowej

Jakie umiejętności i kwalifikacje są potrzebne w zawodzie higienistki stomatologicznej?

Bycie higienistką stomatologiczną wymaga szerokiego zakresu umiejętności, od doskonałych zdolności manualnych po empatię i umiejętność nawiązywania kontaktu z pacjentem. Wymagane jest też odpowiednie wykształcenie, w tym ukończenie lub przynajmniej rozpoczęcie szkoły policealnej higienistki stomatologicznej. Kluczowe są również chęci i umiejętność pracy samodzielnej, ale o tym więcej w naszej nowej ofercie pracy.

Dlaczego warto zostać higienistką stomatologiczną?

Higienistka stomatologiczna praca. Czy się wyróżnia ten rodzaj pracy oraz jaki jest zakres obowiązków?

Praca jako higienistka stomatologiczna daje wiele satysfakcji. Nie tylko pomagasz ludziom utrzymać zdrowy i piękny uśmiech, poprzez pracę samodzielną i wykonywanie zabiegów higienizacji ale też często jesteś pierwszym punktem kontaktu dla pacjentów z zespołem stomatologicznym, co daje możliwość nawiązania głębokich, trwałych relacji.

Higienistka stomatologiczna praca

Szukasz pracy marzeń? Chcesz pracować na najwyższym światowym poziomie? Zależy Ci na świetnej atmosferze w zespole i bardzo dobrych zarobkach? Warto aplikować w odpowiedzi na naszą nową ofertę pracy.

Zakres obowiązków higienistki stomatologicznej

Jako higienistka stomatologiczna w naszym nowoczesnym gabinecie stomatologicznym, Twoje obowiązki będą obejmować:

 1. Samodzielne wykonywanie profesjonalnych zabiegów higienizacyjnych, takich jak między innymi skaling, piaskowanie, remineralizacja lub fluoryzacja, biostymulacja laserem stomatologicznym.
 2. Prowadzenie edukacji pacjentów na temat prawidłowej higieny jamy ustnej, nauczenie technik szczotkowania, nitkowania (używania nici dentystycznej) i używania innych narzędzi do higieny jamy ustnej, na przykład irygatora do zębów.
 3. Przygotowanie gabinetu stomatologicznego do przyjęcia pacjentów, sterylizacja narzędzi oraz dbanie o bezpieczeństwo i komfort pacjentów.
 4. Współpraca z dentystami i innymi członkami zespołu stomatologicznego, aby zapewnić kompleksową opiekę pacjentom. Wzorowa praca zespołu stomatologicznego przekłada się na przyjemność pracy i zdecydowanie szybciej biegnący czas pracy. Przyjemność pracy w zgranym zespole stomatologicznym oferuje pacjentom jednocześnie to co najważniejsze – dobrą atmosferę, brak stresu oraz zadowolenie i satysfakcję.
 5. Przygotowywanie planów leczenia profilaktycznego dla pacjentów, w tym planów czyszczenia zębów i programów remineralizacji.
 6. Przygotowanie gabinetu stomatologicznego przed i po każdym pacjencie
 7. W zakres obowiązków wchodzi również asystowanie lekarzowi podczas zabiegów stomatologicznych. Do tych zabiegów należy stomatologia zachowawcza, endodoncja, pedodoncja, periodontologia, protetyka, bonding, zabiegi implantologiczne i medycyna estetyczna.
Zespół stomatologiczny w trakcie zabiegu wprowadzenia implantów zębowych
 1. Monitorowanie stanu zdrowia jamy ustnej pacjenta i raportowanie wszelkich niepokojących zmian lub problemów lekarzom dentystom.

Nasze centrum stomatologiczne PrecisDENT Centrum Implantologii i Stomatologii Mikroskopowej w Jaśle wyróżnia dbałość o jakość i profesjonalizm. Dlatego dołączając do nas na stanowisko pracy higienistki stomatologicznej masz pewność, że będziesz mogła wykonywać te obowiązki zgodnie z najwyższym standardem pracy.

Nowa Oferta pracy dla higienistki stomatologicznej

Nowa oferta higienistka stomatologiczna praca właśnie się pojawiła. Szukasz miejsca do pracy gdzie panuje dobra atmosfera i będziesz miała możliwość pracy na najwyższym poziomie? Gdzie nie czeka na Ciebie tylko umowa zlecenie, ale prawdziwa umowa o pracę? Zmień pracę na lepszą. Dołącz do zespołu PrecisDENT Centrum Implantologii i Stomatologii Mikroskopowej w Jaśle.

W naszej klinice poszukujemy doświadczonej lub bardzo ambitnej higienistki stomatologicznej, której marzeniem jest praca w centrum medycznym według najwyższych standardów.

Cieszymy się wysoką stabilnością zatrudnienia, a nasz zespół ceni sobie dobrą atmosferę i poczucie bezpieczeństwa.

Poszukujemy osoby ambitnej, pełnej pasji i pozytywnej energii do naszego zespołu! Jeśli jesteś higienistką stomatologiczną poszukującą nowego, lepszego miejsca pracy, zapraszamy Cię do naszego nowoczesnego gabinetu stomatologicznego. W naszym centrum stomatologicznym mamy nie tylko najnowocześniejsze technologie. Zapewniamy także środowisko pracy, które wspiera i dowartościowuje pracowników. Dobra praca zespołu stomatologicznego jest kluczem do zapewnienia pracjentom najwyższej jakości leczenia i dobrej atmosfery.

Wymagania w zakresie zakresu obowiązków, wykształcenia i certyfikatów higienistki stomatologicznej

 • Wykształcenie kierunkowe lub rozpoczęta szkoła higienistki stomatologicznej. Dyplom policealny higienistki stomatologicznej lub rozpoczęta szkoła, wysokie ambicje i zdolność uczenia się to najważniejsze wymaganie. Jego spełnienie zapewnia podstawową wiedzę na temat higieny jamy ustnej, anatomii, patologii, farmakologii i technik czyszczenia.
 • Znajomość procedur sanitarnych i higienicznych: Jest to kluczowe, aby utrzymać bezpieczne i czyste środowisko dla pacjentów.
Higienistka stomatologiczna w trakcie pracy
 • Organizacja i zarządzanie czasem. Higienistki stomatologiczne często mają wiele obowiązków do wykonania w krótkim czasie, więc umiejętność organizacji i zarządzania czasem jest kluczowa.
 • Znakomite umiejętności interpersonalne. Umiejętności komunikacyjne. Higienistki stomatologiczne muszą być w stanie efektywnie komunikować się z pacjentami, aby wyjaśnić procedury. Należy również udzielić porad dotyczących higieny jamy ustnej i uspokoić wszelkie obawy.
 • Wysoki poziom empatii, cierpliwości i taktu. Praca z pacjentami, zwłaszcza tymi, którzy mogą odczuwać stres lub lęk związany z wizytą u dentysty, wymaga dużo empatii i taktu.
 • Umiejętność pracy zespołowe. Higienistki stomatologiczne muszą dobrze współpracować z lekarzami dentystami i innymi członkami zespołu stomatologicznego, więc umiejętność pracy zespołowej jest niezwykle ważna.

PrecisDENT – nowoczesny gabinet praca – Co Oferujemy?

Nasz gabinet, PrecisDENT Centrum Implantologii i Stomatologii Mikroskopowej w Jaśle jest miejscem pracy na najwyższym światowym poziomie. Właśnie u nas najnowocześniejsze technologie łączą się z wysokim standardem usług. Higienistka stomatologiczna praca. Oto co oferujemy:

Praca według najwyższych światowych standardów

Zapewniamy naszym pacjentom najlepszą opiekę stomatologiczną. Stosujemy najnowocześniejsze procedury i techniki, które spełniają, a nawet przekraczają standardy światowej stomatologii. Wyznaczamy nowe trendy, zwłaszcza w zakresie chirurgii stomatologicznej, implantologii nawigowanej, leczenia próchnicy bez użycia wiertła i leczenia dentystycznego pod mikroskopem i w koferdamie, w tym próchnicy i chorób miazgi.

Atrakcyjne warunki zatrudnienia

Zależy nam na zadowoleniu naszego zespołu, dlatego oferujemy atrakcyjne warunki zatrudnienia, które odpowiadają na potrzeby i oczekiwania. Tworzymy nowy, lepszy standard pracy.

Zaawansowane i nowoczesne wyposażenie

Do dyspozycji naszych pracowników jest cały szereg nowoczesnych narzędzi. Należą do nich między innymi mikroskop stomatologiczny, lupy dentystyczne, system płynnej gutaperki, lasery stomatologiczne, skanery wewnątrzustne, tomografia stożkowa, pantomogram i drukarki 3D do szablonów chirurgicznych.

Studio fotograficzne do cyfrowego projektowania uśmiechów

Nasz zespół korzysta z nowoczesnego wyposażenia studia fotograficznego do cyfrowego projektowania uśmiechów. Pozwala to na precyzyjne planowanie i personalizację leczenia dla każdego pacjenta.

Rozwój kwalifikacji i umiejętności

Wspieramy dalszy rozwój i edukację naszych pracowników. Zapewniamy dostęp do najnowszych rozwiązań, które gwarantują bycie na bieżąco z trendami i nowymi metodami leczenia w stomatologii.

Zespół profesjonalistów i dobra atmosfera

Będziesz pracować w zespole doświadczonych, zaangażowanych i oddanych profesjonalistów. Jesteśmy pełni pasji do swojego powołania. Stale dążymy do ciągłego doskonalenia swoich umiejętności i wiedzy.

Komfortowe i przyjazne środowisko pracy

Oferujemy komfortowe i przyjazne środowisko pracy, które wspiera współpracę i profesjonalizm. Tworzymy kulturę pracy, która promuje wzajemne szacunek i wsparcie, tworząc przyjazne i pozytywne środowisko dla wszystkich naszych pracowników.

Jesteśmy dumni z faktu, że PrecisDENT Centrum Implantologii i Stomatologii Mikroskopowej w Jaśle jest miejscem, gdzie profesjonalizm, pasja do stomatologii i implantologii oraz nowoczesność idą w parze. Dzięki temu nasz fantastyczny zespół jest w stanie zapewnić najwyższą jakość usług stomatologicznych. Czekamy na Twoje zgłoszenie i jesteśmy przekonani, że będziesz zadowolony z dołączenia do NAS.

Jak aplikować o pracę na stanowisku higienistki stomatologicznej w PrecisDENT Stomatologia w Jaśle?

Zgrany zespół stomatologiczny to uśmiechnięty dentysta i higienistki stomatologiczne

Higienistka stomatologiczna praca czeka na Ciebie. Zmień pracę na lepszą!

Przyślij nam swoje CV oraz list motywacyjny na adres: precisdent@gmail.com

Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE”.

Spełnij swoje marzenie o pracy marzeń. Czekamy na Ciebie całym zespołem.