Usługi w pełni profesjonalne, do tego świetne podejście do pacjenta obu Panów dentystów, a także opieka pozostałego personelu. Jest profesjonalnie, wszystko wyjaśnione, spokojnie, bez zbędnego pośpiechu, podejście do pacjenta po prostu z szacunkiem. Wychodzisz z gabinetu zaopiekowany, a gdy wracasz pierwsze pytanie brzmi: czy wszystko w porządku. Drobiazg? Tak, ale to świadczy o profesjonalizmie i odpowiedzialnym podejściu do wykonywanej pracy. Przede wszystkim jednak podejście doktora Palacza do małych dzieci, jest bezcenne. Spokój, tłumaczenie prawdziwe stosowne do wieku, uśmiech, widoczny nawet przez maski 🙂 Ze swojej strony starałam się przygotować córkę na to co wydarzy się na fotelu. Wiem jednak jak ważne jest podejście dentysty, do którego dziecko nie zrazi się i któremu zaufa. I tu ogromne podziękowania, zarówno za pierwszą wizytę, za kolejne u doktora Palacza, a także za równie przyjazne podejście doktora Skocza, gdy córka tylko towarzyszyła podczas krótkiej wizyty. Kolejny drobiazg, i kolejne ziarenko do pozytywnego nastawienia. Jestem bardzo zadowolona z usług, profesjonalnego podejścia i dobrej atmosfery leczenia.

Małgorzata Dybaś

Szczerze polecam gabinet stomatologiczny jako można powiedzieć stały pacjent. Leczenie na najwyższym poziomie, bardzo fachowe podejście Lekarzy dentystów do pacjenta, relaksująca atmosfera, bardzo miły i uśmiechnięty personel pomocniczy. Wyposażenie super, zabiegi bezbolesne, łącznie z implantami. Jeszcze raz polecam. Pozdrawiam.

Jerzy Polar

Jestem po kilku wizytach w PrecisDent. Piękne gabinety, sprzęt bardzo wysokiej jakości ,zabiegi bezbolesne w pozycji relaksującej. Obsługa na najwyższym poziomie profesjonalnym. Panie higienistki uśmiechnięte, delikatne i perfekcyjne. Pan dr Skocz i Pan dr Palacz wysokiej klasy specjaliści i kultury osobistej. Pytają, tłumaczą i odpowiadają na każde pytania. Nigdy dotąd nie spotkałam tak dobrego i komfortowe go leczenia stomatologicznego. Z całego serca polecam leczenie w tym gabinecie.

Cecylia Abram

Bardzo miła atmosfera. 😊 Profesjonalna obsługa, która posiada dużą wiedzę. Jestem bardzo zadowolona z usług. 👍 Polecam serdecznie ❤️

Aneta Dedo

5/5

Alicja Sokołowska

5/5

Iwona Tuchowska

Odpowiednie osoby na odpowiednim miejscu! 100% polecam korzystanie z Ich usług , a przy okazji super sympatyczni ludzie ! Pozdrawiam

Zbigniew Wierzbicki

Serdecznie polecam PrecisDENT. To wyjątkowi i profesjonalni lekarze. Panie asystentki bardzo miłe i pomocne. Wreszcie miejsce i ludzie, którym w pełni można zaufać.

Elżbieta Misiak-Gancarz
" Jestem po kilku wizytach w PrecisDent. Piękne gabinety, sprzęt bardzo wysokiej jakości ,zabiegi bezbolesne w pozycji relaksującej. Obsługa na najwyższym poziomie profesjonalnym. Panie higienistki uśmiechnięte, delikatne i perfekcyjne. Pan dr Skocz i Pan dr Palacz wysokiej klasy specjaliści i kultury osobistej. Pytają, tłumaczą i odpowiadają na każde pytania. Nigdy dotąd nie spotkałam tak dobrego i komfortowe go leczenia stomatologicznego. Z całego serca polecam leczenie w tym gabinecie. "
CECYLIA ABRAM
Pacjent
" Szczerze polecam gabinet stomatologiczny jako można powiedzieć stały pacjent. Leczenie na najwyższym poziomie , bardzo fachowe podejście Lekarzy dentystów do pacjenta , relaksująca atmosfera , bardzo miły i uśmiechnięty personel pomocniczy. Wyposażenie super , zabiegi bezbolesne , łącznie z implantami. Jeszcze raz polecam. Pozdrawiam. "
JERZY POLAR
Pacjent
" Usługi w pełni profesjonalne, do tego świetne podejście do pacjenta obu Panów dentystów, a także opieka pozostałego personelu. Jest profesjonalnie, wszystko wyjaśnione, spokojnie, bez zbędnego pośpiechu, podejście do pacjenta po prostu z szacunkiem. Wychodzisz z gabinetu zaopiekowany, a gdy wracasz pierwsze pytanie brzmi: czy wszystko w porządku. Drobiazg? Tak, ale to świadczy o profesjonalizmie i odpowiedzialnym podejściu do wykonywanej pracy. Przede wszystkim jednak podejście doktora Palacza do małych dzieci, jest bezcenne. Spokój, tłumaczenie prawdziwe stosowne do wieku, uśmiech, widoczny nawet przez maski 🙂 Ze swojej strony starałam się przygotować córkę na to co wydarzy się na fotelu. Wiem jednak jak ważne jest podejście dentysty, do którego dziecko nie zrazi się i któremu zaufa. I tu ogromne podziękowania, zarówno za pierwszą wizytę, za kolejne u doktora Palacza, a także za równie przyjazne podejście doktora Skocza, gdy córka tylko towarzyszyła podczas krótkiej wizyty. Kolejny drobiazg, i kolejne ziarenko do pozytywnego nastawienia. Jestem bardzo zadowolona z usług, profesjonalnego podejścia i dobrej atmosfery leczenia. "
MAŁGORZATA DYBAŚ
Pacjent
" Jestem osobą, która panicznie bała się wizyt u dentysty, jednak personel Centrum Stomatologicznego PrecisDENT pozwolił mi się tego lęku pozbyć. Fachowy personel, sprzęt, podejście do klienta wręcz wzorowe i co mnie najbardziej urzekło, to zaangażowanie każdego z personelu w to by każda wizyta była sprawna i przyjazna dla pacjenta. Polecam wszystkim bojącym się dentystów, i nie tylko, placówkę gdzie ewidentnie pasją jest stomatologia, a podejście do człowieka jest wręcz niespotykanie profesjonalne i przyjazne"
GRZEGORZ GĘBAROWSKI
Pacjent
"Super profesjonalne podejście do dzieci. Polecam 🙂 "
WIOLETA PLIŚ
Pacjent
"Polecam serdecznie, a w szczególności lekarza dentystę Jakuba Palacza, który ma świetne podejście nawet do najmłodszych pacjentów "
HALINA OPAŁKA
Pacjent
"Trudno wyrazić słowami profesjonalizm jak i wyjątkowe podejście całego zespołu do pacjenta. Ci ludzie wykonują swoją pracę z prawdziwą pasją i to się czuje podczas każdej wizyty. Jak najbardziej polecam to miejsce Jeżeli chodzi o mnie to już chyba nie zmienię miejsca leczenia swoich ząbków. Miałem przyjemność bycia przyjętym przez większość ludzi z tego zespołu. Myślę że nie tylko mnie potraktowali w wyjątkowy sposób, myślę że każdy pacjent czuje się tam bardzo podobnie jak ja. Pozdrawiam serdecznie cały zespół 🙂 "
ARKADIUSZ KOSTRZĄB
Pacjent
" Bardzo polecam 🙂 Wybrałem się do PrecisDENT. Nie ukrywam że bardzo się bałem i okazało się że niepotrzebnie bo bardzo miła Pani stomatolog z uśmiechem wyjaśniła wszystko na czym będzie polegać leczenie i że nie będzie bolało. I rzeczywiście tak było. Po wizycie wyszedłem z gabinetu uśmiechnięty i zrelaksowany. Polecam bardzo to miejsce dla wszystkich, a szczególnie tych którzy boją się panicznie dentystów tak jak ja 🙂 Zdecydowanie jeszcze tu wrócę i to nie raz :)Pozdrawiam całą ekipę PrecisDENT 🙂 "
SEBASTIAN TWARÓG
Pacjent
" Najlepszy stomatolog to dr Wojciech Skocz Precisdent-Centrum Implantologii, Stomatologii i Medycyny Estetycznej. Musiałem się przeprowadzić stąd, nie korzystam już z usług dr Skocza, natomiast każdy kolejny stomatolog docenia kunszt i precyzję wykonanych wypełnień. "
ARTUR BIERNACKI
Pacjent
" PrecisDENT to gabinet o najwyższych standardach medycznych. Wiem że jestem tam w dobrych rękach. Pan doktor Wojciech Skocz to mistrz implantologii, cierpliwie wszystko objaśnia i tłumaczy poszczególne etapy leczenia. Dobro pacjenta jest tam najważniejsze. Najlepsza jakość, przemiła atmosfera, wspaniały personel. Polecam "
MAŁGORZATA KOLBUSZ
Pacjent
" Ja chodzę z synem i jesteśmy bardzo zadowoleni, moja wnuczka również. Uwielbiają dra Jakuba. "
RENATA KASZUBA
Pacjent
" Obsługa i wyposażenie gabinetu na najwyższym poziomie. Pacjent zaopiekowany jest kompleksowo z bardzo profesjonalnym i indywidualnym podejściem. Pan Doktor Wojciech Skocz to uprzejmy, zawsze pogodny, a przede wszystkim perfekcyjny stomatolog. Wizyta poprzedzona jest rozmową i rzetelną informacją o kolejnych etapach i możliwościach leczenia. Jestem bardzo zadowolona ❤️, efekt leczenia jest rewelacyjny, a ząbki jak nowe. Dziękuję i Serdecznie Polecam ☺! "
MARIA TOCKA
Pacjent
" Bardzo polecam. Nowoczesny gabinet z bardzo profesjonalną obsługą. Precyzyjna diagnostyka i leczenie. Nie ma bólu - jest uśmiech i cierpliwość. "
MAŁGORZATA FORTUNA
Pacjent
" Bardzo polecam gabinet PrecisDENT Centrum Implantologii i Stomatologii Mikroskopowej, wszystkie usługi na najwyższym poziomie i warte swojej ceny 🙂 Cały zespół bardzo zgrany, sympatyczny i doświadczony. Od jakiegoś czasu na wizyty przychodzę już bez stresu z przekonaniem że nic nie zaboli podczas, a także po zabiegu. Jedyne czego żałuję to, że trafiłam tak późno do Pana Wojciecha i reszty ekipy ❤️❤️❤️ "
WERONIKA WIERZGACZ
Pacjent
" Chciałbym podziękować całemu personelowi PrecisDENT, a w szczególności Dr. Skoczowi, który jako jedyny z miejscowych lekarzy podjął się leczenia źle wszczepionych implantów (inni dentyści nie chcieli mi pomóc). Dr. Skocz to profesjonalista, przed zabiegiem wszystko jest dobrze wytłumaczone i zorganizowane. Nie śpieszy się jak inni dentyści i poświęca czas swoim pacjentom. Podczas mojego dwutygodniowego urlopu wykonano u mnie multum pracy, za co serdecznie dziękuję. "
TOMASZ DYBAŚ
Pacjent
" Po każdej higienizacji dokładnie omawiany jest prawidłowy sposób szczotkowania zębów i higiena jamy ustnej. Pani Sylwia jest profesjonalna w swojej pracy, a do tego bardzo miła i sympatyczna. Polecam PrecisDENT - Centrum Implantologii, Stomatologii i Medycyny Estetycznej . "
DIANA BOBULA
Pacjent
" Miałam już u Pani Doktor Joanny Skocz kilka wizyt i każda z nich odbyła się w naprawdę miłej atmosferze. Zawsze po krótkiej, rozluźniającej rozmowie, zabierała się do pracy będąc przy tym tak delikatną, że nie wiedziałam kiedy, a było już po wszystkim. Nawet nie miałam czasu, żeby zdążyć się denerwować, pomyśleć czy wszystko będzie dobrze, czy będzie w ogóle bolało. Bardzo dobre i profesjonalne podejście, nawet do najtrudniejszych przypadków. Wszystkie moje wizyty tylko upewniają mnie, że to stomatolog godny polecenia, choć sama pierwszy raz do Pani Doktor trafiłam przypadkowo. Teraz nie zamieniłabym na żadnego innego stomatologa. Bardzo serdecznie polecam wszystkim wizyty u Pani Doktor Joanny Skocz "
BARBARA FARYJ
Pacjent
" Jestem wniebowzięty, Pani Stomatolog Joanna Skocz jest wirtuozem w swoim fachu, podchodzi do pacjenta z wielkim profesjonalizmem, zaangażowaniem i dokładnością, a zarazem jest bardzo subtelna i delikatna... wprowadza bardzo miłą atmosferę, dzięki której wizyty u dentysty przestały u mnie wzbudzać paniczny strach przed bólem, mimo kilku ciężkich ubytków Pani Stomatolog Joanna Skocz poradziła sobie wzorowo i obyło się praktycznie bezboleśnie, po zakończonej wizycie aż żal schodzić z fotela. "
MIROSŁAW POLAK
Pacjent
" Pan Doktor Wojciech Skocz dokładnie tłumaczy etapy leczenia i szanuje opinię pacjenta. Jest bardzo cierpliwy i dokładny. Polecam. "
ELŻBIETA MARKOWICZ
Pacjent
" Każdemu kto chce pokonać strach przed wizytą u stomatologa polecam tego lekarza! Szybko, sprawnie, bezboleśnie a co najważniejsze w przyjaznej atmosferze. Doktor Wojciech Skocz oferuje wysoki poziom leczenia, którego mogą mu pozazdrościć inni lekarze. Pełen profesjonalizm. Polecam serdecznie. "
MICHAŁ JANOWIEC
Pacjent
" Stomatolog z powołania! Bardzo kompetentny, uprzejmy, wszystko wykonuje profesjonalnie. Doskonale radzi sobie z trudnymi przypadkami. Nie znam lepszego stomatologa niż Wojciech Skocz. Polecam ! "
KACPER JACHYN
Pacjent
" To cudowny lekarz ma wspaniałe podejście do dziecka mój syn Kewin do nikogo innego nie chce iść polecam z czystym sumieniem "
MAŁGORZATA STRÓŻYK
Pacjent
" Polecam z całego serca. Koleżanka poleciła mi to miejsce po tym jak usłyszała jak dużą mam traumę w temacie leczenia zębów. Dzisiaj odbyła się już moja 7 wizyta w tym miejscu i zdałam sobie sprawę, że wróciłam do domu zrelaksowana z poczuciem, że bardzo dobrze się mną zaopiekowano. Jestem pod wrażeniem profesjonalności i uwagi jaka zostaje mi tam poświęcona. Bardzo polecam ze względu na fachowe leczenie oraz uważne i miłe usposobienie, które bardzo pomaga pacjentom takim jak ja z traumą. "
KAROLINA OLBRYŚ
Pacjent
" Regularnie uczęszczałam do stomatologa, jednak w PrecisDENT Centrum Implantologii bardzo pozytywnie zaskoczyło mnie profesjonalne podejście doktora Wojciecha Skocza do pacjenta. Po raz pierwszy w życiu lekarz stomatolog badał mi węzły chłonne szyi. W trakcie leczenia zęba był delikatny ale skuteczny. Po zabiegu na moje pytania odpowiadał wyczerpująco, cierpliwie a do tego z uśmiechem. Omówił, jakie mam możliwości leczenia, oraz która opcja była by dla mnie najlepsza, najkorzystniejsza. Na koniec wytłumaczył, oraz na modelu szczęki zaprezentował technikę poprawnego szczotkowania zębów. To wspaniały lekarz z powołania. Profesjonalista w każdym calu, a do tego cierpliwy, uprzejmy i niezwykle życzliwy. Szczerze polecam 🙂 "
STANISŁAWA JANOWIEC
Pacjent
" Jestem pod ogromnym wrażeniem wizyt w PrecisDENT. Zęby, które tu wyleczyłam wyglądają jak nowe. Leczenie bezbolesne i profesjonalne w miłej atmosferze. Dr Wojciech Skocz w trakcie leczenia zębów jest delikatny, ale skuteczny. Bardzo zaangażowany w leczeniu każdego zęba. Po każdym zabiegu odpowiada bardzo dokładnie na moje pytania. To profesjonalista oraz wspaniały lekarz z powołania. Ponadto gabinet jest wyposażony w nowoczesny i wysokiej jakości sprzęt. Z czystym sumieniem mogę polecić ten gabinet każdemu. "
ANNA DEMBSKA
Pacjent
" Z czystym sercem mogę polecić praktykę PrecisDENT. Leczenie odbyłem u dr. Palacza i chciałbym podkreślić pełny profesjonalizm, uprzejmość oraz dokładność pana doktora. Efekty a przede wszystkim pewność dobrze wykonanej pracy są warte swojej ceny. "
MATEUSZ ŚWIERZ
Pacjent
" Leczenie przeprowadzane jest z najwyższą starannością, bardzo profesjonalnie. Wstawianie implantów bezbolesne i perfekcyjne. Gabinet na najwyższym poziomie technicznym, utrzymany w czystości. "
MAREK TOPÓR
Pacjent
" 5/5 "
KATARZYNA FRYC
Pacjent
" 5/5 "
IWONA SAMBORA
Pacjent
" Usługi na bardzo wysokim poziomie. Skuteczne i profesjonalne leczenie. Szczerze polecam. "
RAFAŁ PAWŁOWSKI
Pacjent
" Polecam!!! "
AGNIESZKA SZOSTOPAL
Pacjent
" Polecam, rzetelny, dokładny i delikatny specjalista "
SEBASTIAN KINDER
Pacjent
" 5/5 "
ADAM KUROWSKI
Pacjent
" Najlepsi dentyści, ludzie z pasją, polecam !!!! "
JAKUB WOŹNIAK
Pacjent
" Dokładne badanie, nowoczesny i wysokiej jakości sprzęt, leczenie bezbolesne i profesjonalne w miłej atmosferze. Wszystko dokładnie omówione. Najwyższa jakość w dobrych cenach. Polecam! "
WIESŁAW JANOWIEC
Pacjent
" 5 gwiazdek! "
BOŻENA KŁAPACZ
Pacjent
" Z czystym sumieniem mogę polecić pana Wojciecha każdemu kto chce zadbać o swoje zęby. Pełen profesjonalizm, dobra lokalizacja, spory parking i co najważniejsze wyrozumiałość. Potrzebowałem nagłej pomocy i pan Wojciech mi ją szybko i skutecznie udzielił. "
ARTUR BAL
Pacjent
" Pełen profesjonalizm, implant osadzony idealnie, polecam jeżeli ktoś się jeszcze waha. "
ZOFIA SKUCHA
Pacjent
" Profesjonalny i wykwalifikowany personel. Super podejście do pacjenta. Z przyjemnością przychodzi się na kolejne wizyty. Polecam w 100% 🙂 "
MONIKA STACHOŃ
Pacjent
" Usługi stomatologiczne na najwyższym poziomie, tak, jak i wyposażenie gabinetu. Podejście do pacjentów wspaniałe. Polecam serdecznie! "
JUSTYNA NOWAK
Pacjent
" Bardzo miła obsługa oraz starają się szybko umówić na wizytę. Gorąco polecam. "
ADRIAN KOTULAK
Pacjent
" Jestem bardzo zadowolona, profesjonalnie, miło, delikatnie i bezboleśnie. Rzetelna informacja przed leczeniem, wyczerpujące odpowiedzi na zadawane pytania. Leczenie zębów może być przyjemne 🙂 Polecam "
BARBARA KSIĄŻKIEWICZ
Pacjent
" Jestem bardzo szczęśliwa, ponieważ po bardzo długich poszukiwaniach pomocy trafiłam na tak wspaniałych profesjonalistów❤️❤️❤️ Bardzo serdecznie wszystkim dziękuję i z niecierpliwością czekam na kolejne zabiegi dentystyczne. Ps. jeżeli poszukujecie Profesjonalnego podejścia do Pacjenta, gdzie jest możliwość leczenia nawet Najtrudniejszej choroby zębów to z Całego Serca polecam to Fantastyczne miejsce gdzie zabiegi przeprowadzane są na Najwyższym Światowym Poziomie. "
MARZENA NOWAK
Pacjent
" Byłyśmy z córką na pierwszej wizycie . Niestety po poprzedniej dentystce córka miała uraz i nie chciała nawet otworzyć buzi .Gdy weszłyśmy do gabinetu po prostu jej nie poznałam. Pan doktor pokazał jej gabinet zrobił zdjęcie, rentgen ząbków a córka robiła to z chęcią. Szczerze mówiąc jeszcze się nie spotkałam z tak miłą atmosferą u stomatologa. Polecam z całego serca "
AGNIESZKA
Pacjent
" Polecam z całego serca - 100% profesjonaliści. "
TOMASZ KOSIBA
Pacjent
" Bardzo miła i profesjonalna atmosfera, nowoczesne i wysokiej jakości sprzęty, konsultacja stomatologiczna oraz leczenie bezbolesne, wszystko dokładnie wytłumaczone i dostosowane do pacjenta. Cały zespół przesympatyczny. Najwyższa jakość usług w bardzo dobrych cenach. Polecam! "
KLAUDIA RĄCZKA
Pacjent
" Great service, friendly, modern facility and extremely professional! "
KINGSLEY CHIMEZIE
Pacjent
" Szczerze polecam! Mega profesjonalna obsługa i wyposażenie gabinetu, a co najważniejsze troska o pacjenta. Wszystkim co się boją dentystów tego mogę polecić w stu procentach - strach znika :)"
ALEKSANDRA NALEPA
Pacjent
" Szczerze polecam zarówno dr Joannę Suchetę jak i dr Wojciecha Skocza. Na dwóch wizytach rozwiązałam problem z którym męczyłam się od kilku lat. Cały gabinet jest nowoczesny, przestronny, wyposażony w świetny sprzęt. Leczenie bezbolesne i bezproblemowe. Wszystko dokładnie omówione, wytłumaczone i dostosowane do wymagań pacjenta. Już nigdy nie zmienię na innego stomatologa "
MAGDALENA PYTLOWSKA
Pacjent
" Serdecznie polecam. Personel gabinetu oraz lekarz dbają o pacjenta. Wszystko dokładnie wyjaśnione, co będzie wykonywane podczas wizyty. Parking, klimatyzacja oraz inne udogodnienia. "
KAROL BURACZEWSKI
Pacjent

DODAJ SWOJĄ OPINIE

Byłeś naszym pacjentem? Podziel się swoją opinią na nasz temat

PrecisDENT Implanty Zębów i Stomatologia Mikroskopowa
Spinner wysyłania formularza mocnych referencji

Wymagane

pola oceny