Dentysta Praca w PrecisDENT Centrum Implantologii i Stomatologii Mikroskopowej w Jaśle


Stomatolog praca. Lekarz Dentysta praca. Szukamy ambitnego lekarza stomatologa chcącego pracować według najwyższych standardów w gabinecie dentystycznym w mieście Jasło.

Zapraszamy do PrecisDENT Implanty Zębów i Stomatologia Mikroskopowa dobrego dentystę/dentystkę, który szuka inspirującego miejsca pracy, dla którego zawód jest powołaniem i pasją.

Stanowimy wyjątkowy i zgrany zespół stomatologiczny. Pacjenci naszej kliniki dentystycznej otaczani są kompleksową opieką. Pracujemy interdyscyplinarnie w zakresie

Wspieramy się w działaniach i nawzajem motywujemy. Jeśli przyłączysz się do nas, będziesz miał możliwość pracy według najwyższych standardów w dziedzinach stomatologii, w których czujesz się najlepiej. Chcielibyśmy, aby nasi pacjenci polubili Ciebie i doceniali Twoją pracę. Chcielibyśmy, abyś zaopiekował się nimi długoterminowo. Współpraca oparta na wzajemnym zaufaniu owocuje efektami, rozwojem i satysfakcją. Zdrowie naszych pacjentów jest dla nas najważniejsze.

Oczekujemy od Ciebie:

  • Chęci rozwoju zawodowego i personalnego
  • Delikatności i empatii
  • Dokładności i wysokiej jakości pracy
  • Miłego, otwartego usposobienia
  • Uczciwości i lojalności

Oferujemy Tobie pracę w fantastycznym zespole stomatologicznym oraz na bardzo dobrych warunkach finansowych. Będziesz pracować z wysoce wykwalifikowanymi asystentkami i higienistkami stomatologicznymi na nowoczesnym sprzęcie (mikroskopy, skaner wewnątrzustny, tomografia stożkowa, pantomograf, radiowizjografia, lasery stomatologiczne, narzędzia maszynowe i systemy do obturacji kanałów korzeniowych, drukarki 3D) i najwyższej jakości materiałami dentystycznymi.

Będziemy Cię motywować do kształcenia się i rozwijania, także w innych dziedzinach stomatologii. Indywidualnie przeszkolimy Cię i przygotujemy do pracy na światowym poziomie stomatologii.

O jakiej pracy w klinice stomatologicznej marzysz?

  • Takiej, w której Ty możesz się rozwijać?
  • Pracy w zespole stomatologicznym który Cię wspiera?
  • Marzysz o miejscu, gdzie Twoja praca jako dobrego i dokładnego dentysty będzie doceniona?

Nasza gabinet stomatologiczny jest takim właśnie miejscem.

Czekamy na Twoje CV: precisdent@gmail.com