NASZA MISJA

Misją naszego gabinetu – PrecisDENT Centrum Implantologii i Stomatologii Mikroskopowej w Jaśle, jest zapewnienie profesjonalnej opieki stomatologicznej zgodnej z aktualną wiedzą, nowoczesną technologią, przy użyciu wysokiej jakości materiałów. Przykładamy szczególna uwagę, aby każdy pacjent był leczony starannie, z dużą dozą uwagi dla Jego czasu i komfortu. Wyposażyliśmy gabinet w wiele udogodnień i rozwiązań, które umilają leczenie niezależnie od wieku i potrzeb. Uważamy, że dobry dentysta to stomatolog, dla którego zawód jest powołaniem. Dobry dentysta na co dzień kieruje się empatią i wykazuje pasją, podczas leczenia każdego pacjenta.

Praca w powiększeniu, przy użyciu mikroskopu i lup stomatologicznych, pozwala na wysoką precyzję, od której zależy trwałość wyników leczenia i uśmiech naszych pacjentów.

Na sukces leczniczy znaczący wpływ ma uważna relacja z pacjentem oraz współpraca oparta na wzajemnym zaufaniu, uczciwości, cierpliwości i zrozumieniu. Cenimy sobie rozmowę z pacjentem, zawsze staramy się szczegółowo opisać i wytłumaczyć przebieg planowanego leczenia. Jakość nigdy nie jest przypadkiem, ale wynikiem pełnego zaangażowania.

implanty

Implanty

Leczenie pod mikroskopem

laser stomatologiczny w gabinecie

Laser stomatologiczny w gabinecie

zdjęcia cbct 3d i rvg

Zdjęcia CBCT 3D i RVG

medycyna estetyczna

Medycyna Estetyczna

cyfrowe projektowanie uśmiechu

Cyfrowe projektowanie uśmiechu

Przypomnienia o wizycie

Przypomnienia o wizycie

Parking

Parking

WiFi

WiFi

gabinet klimatyzowany

Gabinet klimatyzowany

udogodnienia dla osób niepełnosprawnych

Udogodnienia dla osób niepełnosprawnych

gabinet przyjazny dzieciom

Gabinet przyjazny dzieciom

Zespół PrecisDent