Cennik usług stomatologicznych

SPRAWDŹ CO NAS WYRÓŻNIA – PORÓWNAJ JAKOŚĆ A NIE CENY
JAKOŚĆ NIGDY NIE JEST PRZYPADKIEM, ALE WYNIKIEM PEŁNEGO ZAANGAŻOWANIA
 • Badanie symetrii twarzy, zabarwienia skóry, zwrócenie uwagi na obecność niepokojących zmian (przebarwień, owrzodzeń, guzków).
 • Badanie mięśni żucia
 • Badanie stawu skroniowo-żuchwowego
 • Badanie węzłów chłonnych
 • Badanie zębów w mikroskopie stomatologicznym
 • Badanie ruchomości zębów
 • Badanie błony śluzowej jamy ustnej, języka pod kątem wykrycia wczesnych zmian nowotworowych
 • Badanie pod kątem obecność paradontozy oraz problemów z dziąsłami
 • Badanie na obecność płytki nazębnej
 • Badanie estetyki uśmiechu
 • Portfolio cyfrowe zębów

Pierwsza wizyta w naszym gabinecie jest kluczowa. Podczas pierwszego spotkania, poświęcamy odpowiednią ilość czasu na rozmowę z pacjentem, omówienie problemów, potrzeb, poznanie nawyków higienicznych, żywieniowych oraz jego oczekiwań. Podstawą sukcesu jest szczegółowo zebrany wywiad medyczny oraz stomatologiczny. Na pierwszej wizycie wykonujemy zdjęcie pantomograficzne, pokazujące całość uzębienia, kości szczęki i żuchwy, zatoki oraz przegrodę nosa. Jest ono elementarnym uzupełnieniem badania, gdyż nie wszystkie zmiany patologiczne są możliwe do wykrycia w badaniu klinicznym.

Celem poszerzenia diagnostyki często wykonujemy RTG punktowe lub tomografię komputerową 3D (dostępne na miejscu w naszym gabinecie). To na tej wizycie dokładnie zostaną omówione wszystkie istniejące problemy oraz poznasz wstępny plan leczenia, aby wiedzieć od czego zacząć. Pamiętajmy, iż warunkiem skutecznego leczenia stomatologicznego jest postawienie prawidłowej diagnozy, opartej na dokładnym badaniu

Czas trwania: około 60 min

Koszt wizyty200 zł
Konsultacja specjalistyczna150-200 zł
Panorama cyfrowa100 zł
Tomografia komputerowa150-300 zł

Wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom pacjentów, którzy zmagają się z brakami zębowymi, dajemy możliwość wykonania skutecznego i najbezpieczniejszego uzupełnienia w postaci implantu.

Implanty zębowe nazywane trzecimi zębami są rozwiązaniem najbardziej przewidywalnym oraz trwałym w porównaniu z tradycyjnymi uzupełnieniami protetycznymi, oprócz wysokiego efektu estetycznego zapewniają ochronę kości przed nadmiernym zanikiem.

W naszym gabinecie leczenie implantologiczne rozpoczyna się od konsultacji i dokładnego zaplanowania zabiegu. Indywidualnie dobrane najlepsze techniki zabiegowe dają najwyższą jakość oraz trwałość leczenia. Planowanie oparte jest o najdokładniejsze technologie cyfrowe 3D, a zabiegi wykonywane w nawigacji komputerowej dla zachowania najwyższej precyzji. Wysokospecjalistyczny skaner wewnątrzustny i drukarki 3D pozwalają wykonać specjalne szablony implantologiczne, które zapewniają bezbolesność, bezpieczeństwo i przewidywalność leczenia.

Czas trwania: 60 min

Koszt implantuod 3000 zł

Zabiegi profilaktyczne wykonywane są przez wykwalifikowane higienistki stomatologiczne. Wizyta obejmuje usunięcie złogów pod i naddziąsłowych – skaling, piaskowanie, polerowanie, remineralizację lub fluoryzację oraz biostymulację przy użyciu lasera. Każda wizyta zakończona jest rozmową – instruktażem higieny jamy ustnej, który jest niezbędny dla trwałego utrzymania efektów leczenia. Podczas instruktażu poznasz prawidłową metodę szczotkowania oraz nitkowania, pomożemy Ci dobrać szczoteczkę oraz pastę odpowiednią do Twoich potrzeb, a także przedstawimy szereg akcesoriów, które pomogą Ci utrzymać higienę na najwyższym poziomie zapewniając zdrowie całej jamy ustnej.

Czas trwania: 60 min

Koszt zabieguod 250 zł

Każde wypełnienie wykonywane jest w pełnym powiększeniu przy użyciu mikroskopu oraz lup stomatologicznych. Leczenie przeprowadzane jest w koferdamie, dzięki czemu uzyskujemy pełną izolację zęba od dostępu śliny. Ma to wpływ na jakość , szczelność oraz trwałość wypełnienia. Odwzorowanie anatomiczne zęba jest dla nas niezmiernie ważne, nie tylko ze względów estetycznych, ale przede wszystkim funkcjonalnych. Odwzorowanie naturalnego kształtu zęba chroni zęby przed nadmiernymi przeciążeniami, zmianami w zgryzie oraz stawach prowadzącymi do rozwinięcia choroby okluzyjnej, czyli choroby całego narządu żucia.

W przypadku zaawansowanej próchnicy, kiedy utracimy bardzo dużą cześć tkanek zęba , leczeniem z wyboru staje się wykonanie nakładu (onlayu). Jest to odbudowa stworzona we współpracy z najlepszymi technikami dentystycznymi w Polsce, która swoim kształtem, kolorem i funkcją odwzorowuje naturalny ząb.

Czas trwania: 60-120 min

Koszt wypełnieniaod 350 zł
Koszt rekonstrukcjiod 550 zł
Koszt nakładuod 1600 zł

Leczenie kanałowe przeprowadzane jest w mikroskopie stomatologicznym. Znalezienie wszystkich mikrostruktur zęba bez powiększenia często nie jest możliwe co stanowi główną przyczynę niepowodzenia leczenia. Pierwszym etapem jest przygotowanie zęba do leczenia endodontycznego poprzez usunięcie wszystkich nieszczelnych wypełnień w obrębie korony leczonego zęba oraz odbudowę brakujących ścian. Tylko takie warunki sprawią, ze bakterie nie będą przedostawać się do wnętrza zęba, a dzięki temu jakość leczenia będzie najwyższa.

Leczenie przeprowadzane jest zawsze w osłonie koferdamu celem izolacji zęba od dostępu bakterii i wilgoci. Do opracowania służą narzędzia maszynowe dostosowujące się do kształtu kanałów korzeniowych, laser stomatologiczny pomaga w usunięciu bakterii zlokalizowanych głęboko w strukturze zęba, natomiast wypełnienie kanałów płynną gutaperka zapewnia doskonałą szczelność wypełnienia oraz co najważniejsze nie prowadzi do przebarwień zęba.

W przypadku zębów leczonych w przeszłości, w których pierwotne leczenie endodontyczne nie zakończyło się powodzeniem , dysponujemy specjalistycznym sprzętem oraz wiedzą i doświadczeniem, aby podjąć się wtórnego leczenia endodontycznego tzw. Reendo. Wszystko po to, aby zachować zęba w jamie ustnej, chroniąc go przed usunięciem.

Czas trwania: 120 min

Koszt leczenia pierwotnegood 900 zł
Koszt leczenia wtórnego (reendo)od 1200 zł

Piękny uśmiech sprawia, że czujemy się pewni siebie i częściej się uśmiechamy. Dla nas – piękny i zdrowy uśmiech jest najlepszą wizytówką. Dlatego, w PrecisDENT dajemy wiele możliwości poprawy estetyki Twojego uśmiechu. Począwszy od wybielania laserowego, usunięcie białych plam systemem ICON, leczenie zachowawcze, czy protetyczne.

Posługując się nowoczesną i innowacyjną metodą DSD – cyfrowego projektowania uśmiechu która polega na zaplanowaniu i wizualizacji wymarzonego uśmiechu, jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających pacjentów. Dzięki tej metodzie mamy możliwość zobaczyć metamorfozę swojego uśmiechu i efekt leczenia, jeszcze przed jego rozpoczęciem.

Zwracając uwagę na najdrobniejsze detale wybraliśmy do współpracy najlepsze laboratoria protetyczne w Polsce, aby wykonywane prace w pełni odzwierciedlały naturalny uśmiech. Zastąpienie klasycznych wycisków wyciskami cyfrowymi przy pomocy skanera wewnątrzustnego zwiększa precyzję oraz komfort naszych pacjentów. Prace wykonywane są z materiałów najwyższej jakości , nadając jej wytrzymałość oraz estetykę na długie lata.

Wybielanie laserowe + nakładkowe Premium1500 zł
Korona protetycznaod 1600 zł
Licówkaod 700 zł
Mostyod 1600 zł/punkt
Bonding / flow injection 900 zł
Cyfrowe projektowanie uśmiechuod 1000 zł

Zabiegi chirurgiczne w naszym gabinecie wykonywane są w sposób bezpieczny, bezbolesny i atraumatyczny, czyli oszczędzający w jak największym stopniu tkanki operowanej okolicy. Do zabiegów używamy najbezpieczniejszych, najskuteczniejszych i w pełni komfortowych znieczuleń wraz z biostymulacją laserem.

Zabiegi usunięcia zębów wykonywane są z pełnym zaopatrzeniem celem zmniejszenia zaniku kości w okolicy usuniętego zęba, a co za tym idzie uzyskanie jak najlepszych warunków dla przyszłej odbudowy protetycznej czy implantologicznej. Pełne zaopatrzenie wykonywane jest bezpośrednio po usunięciu zęba. Obejmuje wprowadzenie do pustego zębodołu Biomateriału oraz PRF, czyli fibryny bogatopłytkowej.

Szerokie pojęcie chirurgii stomatologicznej, obejmuje również wiele zabiegów, które dają możliwość leczenia i zachowania zębów, leczenia nieodwracalnych zaników kości, czy negatywnych skutków przewlekłych chorób jamy ustnej. Należą do nich: Ekstrakcje zębów oraz korzeni, Wszczepienie implantu, Pokrycie recesji, Resekcje wierzchołków, Wydłużenie korony klinicznej, Plastyka połączenia ustno-zatokowego, Podniesienie dna zatoki szczękowej, Augmentacja kości wyrostka zębodołowego, Rekonstrukcja kości, Plastyka wędzidełka, Przeszczep dziąsła, Przeszczep kości, Usuwanie kapturka dziąsłowego, Usunięcie zmian na błonie śluzowej.

Czas trwania: 60 min

Ekstrakcja zębaod 400 zł
Zaopatrzenie zębodołuod 300 zł

Współczesna stomatologia dziecięca umożliwia bezbolesne i bezpieczne leczenie mleczaków oraz zębów stałych.

Wizyta adaptacyjna przeprowadzana jest w przyjaznej i bezstresowej atmosferze. Wypełnianie oraz lakowanie zębów wykonywane są przy użyciu mikroskopu oraz lup stomatologicznych nie tylko u starszych dzieci, ale także i młodszych, chętnych do współpracy pacjentów.

W ofercie posiadamy szeroka gamę kolorowych wypełnień, po które mali pacjenci sięgają bardzo chętnie. Każda wizyta nagradzana jest drobnym upominkiem.

Czas trwania: 30-60 min

Koszt wizyty adaptacyjnej150 zł
Koszt leczenia zęba mlecznego250 zł
Lakowanie zębaod 100 zł
Koszt leczenia zęba stałego wg cennika stomatologii zachowawczej

Wykonanie zdjęć jest możliwe w godzinach pracy gabinetu bez konieczności wcześniejszego ustalenia godziny przyjęcia.

Pantomogram cyfrowy100 zł
CBCT Tomografia 3D mikro/HD Endo150 zł
CBCT Tomografia 3D szczęki lub żuchwy200 zł
CBCT Tomografia 3D szczęki i żuchwy300 zł

Ważne informacje dla pacjenta

 • W PrecisDENT Stomatologia naszym priorytetem jest absolutnie najwyższa jakość świadczonych usług. Całość leczenia wykonujemy przy wykorzystaniu najnowszej wiedzy stomatologicznej, najnowocześniejszego sprzętu i najwyższej jakości materiałów.
 • Wyznaczona godzina rozpoczęcia wizyty jest godziną orientacyjną. Określona godzina wejścia do gabinetu może ulec nieznacznym zmianom, ponieważ zależna jest od zakończenia wizyty poprzednich pacjentów.
 • Wizyty potwierdzane są w sposób telefoniczny. W przypadku braku potwierdzenia wizyty zostaje ona anulowana.
 • Wizyty protetyczne wymagają pobrania zadatku w wysokość 50% (kwoty ostatecznej).

Powyższy cennik nie stanowi oferty handlowej wg art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego i jest publikowany tylko w celach informacyjnych. Podane ceny mogą ulec zmianie i zastrzegamy sobie prawo do ich zmian.