lek. dent. Wojciech Skocz - PrecisDENT

Wojciech Skocz

LEKARZ DENTYSTA, IMPLANTOLOG

Ukończyłem Wydział Lekarsko-Dentystyczny na Śląskim Uniwersytecie Medycznym, będąc nagradzanym stypendium Rektora za osiągnięcia naukowe. Podczas studiów byłem aktywnym członkiem Studenckiego Towarzystwa Naukowego przy Katedrze Dysfunkcji Narządu Żucia oraz Polskiego Towarzystwa Studentów Stomatologii, uczestnicząc w licznych konferencjach na terenie całej Polski.

Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego, Polskiego Stowarzyszenia Implantologicznego, dwóch największych Międzynarodowych Stowarzyszeń Implantologicznych oraz Polskiego i Europejskiego Towarzystwa Endodontycznego. Nieustannie podnoszę swoje kwalifikacje uczestnicząc w konferencjach naukowych i kursach praktycznych.

Ukończyłem Curriculum Implantologiczne i uzyskałem Międzynarodowy Certyfikat Implantologiczny DGOI (Deutsche Gesellschaft fur Orale Implantologie).

Pasjonuję się nowoczesną stomatologią i pracą w powiększeniu (mikroskop i lupy stomatologiczne) dla uzyskania najwyższej dokładności i oszczędności tkanek zęba, zgodnie z maksymą „im więcej zęba w zębie, tym lepsze rokowanie”. W przypadku braków zębowych lub konieczności usunięcia zęba, w leczeniu chirurgicznym i implantologicznym, istotą jest dla mnie wykorzystanie nowoczesnych metod diagnostycznych i zabiegowych, technologii i narzędzi dla najlepszego gojenia, komfortu i trwałości efektów leczenia.

Zadowolenie i uśmiech pacjentów dostarcza mi dużo energii i satysfakcji.

Poza stomatologią moim hobby jest sport, zwłaszcza pływanie i zimowe szaleństwo na stoku. Wielbiciel Premier League i skoków narciarskich, aktywnego spędzania czasu i podróży.

Powrót do zespołu